Conduent Ügyfélszolgálati tanácsadó (HUN ENG) Prágában in Prague, Czech Republic

Ügyfélszolgálati tanácsadó (HUN ENG) Prágában

Description

A munka leírása, felelőssége és kötelezettségei

  • Ügyfélszolgálat és technikai támogatás az ügyfeleknek okos telefonokkal és egyéb távközlési eszközökkel kapcsolatban;

  • Probléma megvizsgálása és azonnali megoldása;

  • A jelölt legyen ügyfélközpontú, hangolja a kommunikációját az ügyfél típusa és a tudás szintjének megfelelően;

  • Legyen része a csapatnak, legyen pozitív beállítódottságú és nyíltan kommunikatív.

Munkavállaló juttatások és ellátások

  • Érdekes munka a világ egyik vezető technológiai szolgáltató vállalatában

  • Kezdeti és folyamatos szakmai továbbképzések és karrierlehetőségek;

  • Teljes munkaidős foglalkoztatási szerződés;

  • Versenyképes fizetés, teljesítmény bónusz, fizetett túlóra;

  • Nemzetközi munkakörnyezet;

  • Iroda a városközponthoz közel;

  • Napi műszakok hétfőtől péntekig;

  • Újratelepítési csomag;

  • Előnyök: étkezési utalvány, frissítők; sport/ szabadidő hozzájárulás , csapatépítők

Elvárások

  • Magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete

  • Társalgási szintű angol nyelvismeret

  • Ügyfélszolgálati tapasztalat előny

  • Nyitott és rugalmas személyiség

  • Ismeretszerzésre való hajlandóság

Job Technical Customer Support

Primary Location Czech Republic-Prague-Prague

Organization Consumer and Industrials

Unposting Date Ongoing

Req ID: 18011221